Prijzen Veiling

Hieronder de veiling-items. Klik op de link om een bod uit te brengen
(vanaf 17 april).

  • Een akoestische piano: Yamaha U3H (volledig gerestaureerd eind 2021). Beschikbaar gesteld door Bol Piano's & Vleugels. (Klik hier voor meer informatie)
  • Kijkje in de studio van NPO Radio 2, tijdens een radio-opname van Leo Blokhuis. Bij het programma 'Blokhuis' (op zondag van 19.00-21.00 uur. (Klik hier voor meer informatie)
  • Een middag professioneel een clip (song) opnemen op een podium. Inclusief geluid, licht, p.a., rook, etc. (Exclusief filmopname). Beschikbaar gesteld door Keymusic Eindhoven. (Klik hier voor meer informatie)

  • Cadeaubon voor een diner all-in (voor 2 personen) bij restaurant Oonivoo Winespired* in Uden. Beschikbaar gesteld door Oonivoo Winespired*. (Klik hier voor meer informatie)
  • Cadeaubon voor een compleet verzorgde lunch (met aperitief, begeleidende wijnen, water, koffie-/theeservies) voor 4 personen bij restaurant Tribeca** in Heeze. Beschikbaar gesteld door restaurant Tribeca. (Klik hier voor meer informatie)
  • Een gesigneerde koksbuis (maat M) van 2-sterren-chef Dick Middelweerd van restaurant de Treeswijkhoeve** in Waalre. Beschikbaar gesteld door de Treeswijkhoeve. (Klik hier voor meer informatie)
  • Een gesigneerd kookboek (Spicy Chef) van sterrenchef Soenil Bahadoer van restaurant De Lindehof** in Nuenen. Beschikbaar gesteld door de Lindehof. (Klik hier voor meer informatie)
  • Een volledig verzorgde wedstrijd van PSV (2 kaarten), inclusief 4 gangen-diner voor 2 personen (2,5 uur voor de wedstrijd en 1 uur na de wedstrijd) in restaurant Ikigai (PSV-stadion). Beschikbaar gesteld door Oriëntal Greenhouse. (Klik hier voor meer informatie)
  • Plant Based Food and Drink Experience in de moestuin (voor 1 persoon). Boer Henk van Bijzonder Brabants en restaurant chef-kok Manfred van Bij Albrecht verbinden hun specialistische kwaliteiten in de moestuin in Deurne en serveren (op 15 of 16 juli 2022 (17.20-22.30 uur) een onvergetelijk 5-gangen diner op het land met een rondleiding van boer Henk. Beschikbaar gesteld door restaurant Bij Albrecht. (Klik hier voor meer informatie)

  • Een signature make-over behandeling door een top-stylist van Rob Peetoom Eindhoven. Deze behandeling is inclusief persoonlijk advies, knippen, kleuren en eventueel aan te vullen met make-up en/of een INGEbrows treatment. Beschikbaar gesteld door Rob Peetoom Eindhoven. (Klik hier voor meer informatie)

  • Een gesigneerd wedstrijdshirt van FC Eindhoven. Beschikbaar gesteld door FC Eindhoven. (Klik hier voor meer informatie)
  • Gesigneerde canvas foto van Jandino Asporaat. Beschikbaar gesteld door Theater de Hofnar. (Klik hier voor meer informatie)
  • Gesigneerde poster van de band Racoon. Beschikbaar gesteld door het Muziekgebouw Eindhoven. (Klik hier voor meer informatie)

  • Een prachtige flessenvogel in vrolijke kleuren. Ongeveer 90 cm hoog. Speciaal voor KiKa gemaakt door de kunstenaars van Kunst en Ko. (Klik hier voor meer informatie)

  • Drie (3) moderne abstracte schilderijen uit de thema-serie "Good Food Cooking". Beschikbaar gesteld door de Eindhovense kunstenaar John DutchArt. (Klik hier voor meer informatie)

  • Een heel mooi item uit de collectie van Eeden Conceptstore. Beschikbaar gesteld door Eeden Concepstore Eindhoven. (Klik hier voor meer informatie)