Akoestische piano Yamaha U3

Een akoestische piano: Yamaha U3 (volledig gerestaureerd eind 2021). Nieuwprijs van deze piano is €13.500,-. Dit exemplaar wordt speciaal aangeboden voor de KiKa-veiling door Bol Piano's & Vleugels. Het startbedrag van deze prachtige piano tijdens de veiling is €5.000,-. Alles boven dit bedrag is voor KiKa. Beschikbaar gesteld door Bol Piano's & Vleugels.695C678F-A4D9-49D8-81F5-703371D963B9
7930D2A1-A62C-4CF6-91E8-D4381EA7B491
F9B0C002-CAD5-49A4-A30F-70EC22C2B780
85E677FC-72AA-4512-9265-3FCF2A122F3E
606D8404-715C-48D0-AD6C-8341ED923E7E
(Klik hier om een bod uit te brengen)
(De online veiling op marktplaats eindigt op vrijdagavond 10 juni om 0.00 uur, waarna het item op zaterdag 11 juni tussen 16.00-17.00 uur verder 'live' wordt geveild (startend op het eindbod van de online veiling) op het CKE tijdens de muzikale benefietmiddag voor KiKa.